Ubezpieczenie zdrowotne

Największym dobrem jakie posiada człowiek jest zdrowie.
Najważniejszym jest zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Co to jest dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne?

Ubezpieczenie zdrowotne jest co raz częściej kupowanym ubezpieczeniem, które doskonale uzupełnia te, oferowane przez NFZ. Zapewnia ono szybki i nieograniczony dostęp do prywatnej opieki medycznej w przypadku nagłej potrzeby skorzystania z wizyty u lekarza specjalisty lub wykonania specjalistycznego badania.

Ubezpieczenie zdrowotne najczęściej jest sprzedawane w postaci ubezpieczenia grupowego oferowanego przez pracodawcę, ale z każdym rokiem wzrasta liczba osób, które decydują się na samodzielny zakup takiej polisy.

Jak pokazują badania CBOS polską służbę zdrowia Polacy kojarzą przede wszystkim z kolejkami i długim czasem oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty. W zupełnie innym świetle przedstawia się sprawa dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Prywatna opieka medyczna kojarzona jest przede wszystkim z  dużym komfortem, szybkimi terminami, nowoczesną aparaturą medyczną, uprzejmością personelu, zaangażowaniem lekarzy, dogodnymi godzinami przyjęć oraz sprawną obsługą.

 

Kup ubezpieczenie zdrowotne

 

Po co kupować kolejne ubezpieczenie skoro mam już to zagwarantowane przez NFZ?

W czasach, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy (czasem i lat), trudno się dziwić, że co raz więcej osób decyduje się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Taka polisa, w zależności od wariantu ubezpieczenia, daje szeroki dostęp do lekarzy specjalistów, badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz placówek medycznych mieszczących się na terenie całego kraju.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do swojej oferty ubezpieczenie, które pozwoli na szybki dostęp do prywatnej opieki medycznej.

ZAKRES OFERTY PZU LUXMED POLMED
Basic Comfort Premium Basic Comfort Premium Basic Comfort Premium
Podstawowa opieka lekarska Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra Internista, lekarz rodzinny, pediatra
Konsultacje lekarzy specjalistów Ok. 25 Ok. 30 Ok. 35 Ok. 30 Ok. 30 Ok. 35. Ok. 35. z Rabatem 50% Ok. 35. Ok. 35.
Psychiatra i psycholog Psychiatra Psychiatra - Rabat 50% Psychiatra Psychiatra
Wizyty domowe 2 wizyty/rok 4 wizyty/rok 4 wizyty/rok
Zabiegi pielęgniarskie
Zabiegi ambulatoryjne
Prowadzenie ciąży
Testy alergiczne Rabat 15%
Szczepienia p. grypie i tężcowi
Inne szczepienia Rabat 80%
Badania laboratoryjne Rabat 15%
Badania diagnostyczne Rabat 15%
Stomatologia Rabat 20% Rabat 20% Rabat 20% Przegląd stomatologiczny Przegląd stomatologiczny Przegląd stomatologiczny Rabat 50% na profilaktykę Rabat 50% na stomatologię zachowawczą
Rehabilitacja 30 zabiegów / rok Nielimitowana
Dodatkowe korzyści Zwrot kosztów za świadczenia wykonane poza siecią placówek partnerskich Transport medyczny Chirurgia jednego dnia
Indywidualny opiekun Pacjenta Druga opinia medyczna
Konsultacje Profesorskie Transport medyczny
Klub P+ Profilaktyka bez skierowania jeden raz w roku Profilaktyczny przegląd stanu zdrowia
Program ZDROWIE PIĘKNO HARMONIA Profilaktyka bez skierowania jeden raz w roku
Klub Pro+ Konsultacje profesorskie

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Decydując się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne będzie Państwo mogli szybko i wygodnie skorzystać z usług lekarza specjalisty, a także w razie potrzeby wykonać niezbędne badania lub zabiegi.

Obecność prywatnych placówek medycznych na terenie całego kraju daje poczucie bezpieczeństwa, gdyż posiadając polisę ubezpieczenia zdrowotnego, będą Państwo mogli bez zbędnej zwłoki skorzystać z pomocy specjalistycznej.

Ile kosztuje takie ubezpieczenie?

Pokutuje mit, że ubezpieczenie zdrowotne musi być drogie, choć wcale tak nie jest. Dobrą polisę można kupić już za 60 zł za miesiąc ochrony.

Warto pamiętać, że wysokość opłaty za ubezpieczenie zależy od tego, jak bogaty pakiet usług Państwo wybiorą oraz ile osób ma zostać objętych ochroną.

Do kogo skierowane jest to ubezpieczenie?

Ubezpieczenie zdrowotne to propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki medycznej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt.

Dostępne jest w trzech wariantach, zależnych od tego, ile osób chcecie Państwo objąć ochroną:

  1. Indywidualny (ubezpieczający/ ubezpieczony)
  2. Partnerski (ubezpieczający/ ubezpieczony + dziecko/ partner/ małżonek)
  3. Rodzinny (ubezpieczający/ ubezpieczony + partner / małżonek + dzieci do 18 roku życia (lub do 25 roku życia w przypadku kontynuowania nauki)

Ubezpieczenie zdrowotne dostępne na naszej platformie to gwarancja, że podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do Państwa dyspozycji.

 

KUP UBEZPIECZENIE:
PRZEZ
INTERNET
PRZEZ
TELEFON
UMÓW SIĘ
Z DORADCĄ