Ubezpieczenie turystyczne online: ubezpieczenie zdrowotne za granicą, ubezpieczenie turystyczne za granicą, ubezpieczenie turystyczne na wyjazd za granicę

 

Kup ubezpieczenie

 

„Specjalny pakiet ubezpieczeniowy – ubezpieczenie sportów letnich”

Polisa ubezpieczenia kosztów leczenia- ubezpieczenie turystyczne na wyjazd za granicę

Aktywne spędzanie czasu stało się w ostatnich latach bardzo popularne, a jak wiadomo lato sprzyja aktywności fizycznej, dlatego warto wykorzystać ten czas do cieszenia się ze sportów, których nie można uprawiać w innych porach roku.
Kajakarstwo, nurkowanie, surfing czy pływanie na skuterze wodnym to tylko kilka przykładów dyscyplin które można uprawiać tylko wtedy, kiedy za oknem jest piękna aura.

Warto przy tym pamiętać, że każdy sport wiąże się z ryzykiem wypadku.
Jadąc na upragniony wypoczynek często zapominamy, że oprócz dobrze przygotowanego na wysiłek fizyczny organizmu niezbędnym wyposażeniem bagażu powinno być ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Dobrze dobrana polisa daje szereg korzyści. Przede wszystkim chroni życie i zdrowie, ale również osobę ubezpieczoną na wypadek wyrządzenia szkody innej osobie.

Mając to wszystko na uwadze przygotowaliśmy specjalny pakiet opracowany z myślą o sportowcach – profesjonalistach i amatorach.

Ubezpieczyciel: AXA Chubb Concordia Aviva Europa Warta
Nazwa pakietu: Daleko od domu Beztroska podróż Turysta W podróży Travel World Travel Plus
Zakres i sumy ubezpieczenia:            
Koszty leczenia za granicą 600 000 PLN 300 000 PLN 200 000 PLN 500 000 PLN 100 000 EUR 250 000 PLN
NNW 50 000 PLN 25 000 PLN 20 000 PLN 60 000 PLN 10 000 EUR 20 000 PLN
OC w życiu prywatnym 150 000 PLN 150 000 PLN 300 000 PLN 200 000 PLN 100 000 EUR 100 000 PLN
Bagaż od zagubienia lub kradzieży 3 000 PLN 3 000 PLN 2 000 PLN 2 000 PLN 1 000 EUR 3 000 PLN
Ochrona prawna 3 000 PLN brak nie brak brak 8 000 PLN
Koszty ratownictwa 600 000 PLN 25 000 PLN 30 000 PLN 20% sumy ubezpieczenia kosztów leczenia 7 000 EUR 25 000 PLN
Ubezpieczenie chorób przewlekłych opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki nie nie opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki
Amatorskie uprawianie sportu tak tak tak tak tak tak
Ubezpieczenie ruchomości domowych na czas podróży nie nie nie nie opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki nie
Praca fizyczna opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki nie nie opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki
Wyprawy wysokogórskie (wyprawy powyżej 4000 m nad poziomem morza) opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki nie nie nie opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki opcjonalnie - pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki
Przykładowa składka za ubezpieczenie jednej osoby na 5 dni do Włoch* 45,45 PLN 54,25 PLN 38,70 PLN 66,00 PLN 52,00 PLN 75,00 PLN

* porównanie ofert na dzień 16-01-2018 r.

Gdzie kupić ubezpieczenie turystyczne na wyjazd za granicę?

Już od 4,62 zł dziennie możesz cieszyć się bezpiecznym, aktywnym wypoczynkiem. Ubezpieczenie na wyjazd za granicę oferowane w modelu direct na www.asecurama.pl to specjalnie przygotowany pakiet ubezpieczeń obejmujący zdarzenia powstałe wskutek wypadku podczas letniej aktywności fizycznej.
Ubezpieczenie  na wyjazd za granicę obejmuje wszystkie ryzyka ubezpieczeniowe, a więc koszty leczenia za granicą, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW), OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie rzeczy osobistych od zniszczenia lub kradzieży a także usługi Assistance.
Ubezpieczenie wyjazdu za zagranicę dostępne jest online na naszej platformie ubezpieczeniowej. Oblicz składkę i kup ubezpieczenie przez Internet. Opłacisz składkę online i od razu wygeneruje Ci się do pobrania polisa ubezpieczeniowa. Zachęcamy do zakupu ubezpieczeń turystycznych na www.asecurama.pl.

Ubezpieczenie turystyczne - czy to się opłaca?

Każdy rodzaj ochrony jest na wagę złota.

Zakup polisy ubezpieczenia wyjazdu za granicę, tak jak w przypadku innych ubezpieczeń dostępnych na www.asecurama.pl jest szybki i prosty. Składkę wyliczysz w ciągu kilku chwil, a polisę otrzymasz na wskazany adres e-mail zaraz po zapłaceniu składki.

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

Przed zakupem polisy ubezpieczenia turystycznego zawsze warto porównać zakresy ochrony. Dobre ubezpieczenie na wyjazd za granicę powinno zawierać poniższe ryzyka:

KL – koszty leczenia
NNW – Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków
koszty transportu
koszty ratownictwa
OC za szkody wyrządzone osobom trzecim
Ochrona prawna
usługi Assistance

W polisie ubezpieczenia na wyjazd za granicę zaraz po zakresie ubezpieczenie bardzo ważne są sumy ubezpieczenia. Warto pamiętać, by wybierać te najwyższe, aby w razie zaistnienia szkody niedopłaty nie pokrywać z własnej kieszeni.

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę dostępne na naszej stronie to gwarancja najlepszej ochrony swojego zdrowia.

 

KUP UBEZPIECZENIE:
PRZEZ
INTERNET
PRZEZ
TELEFON
UMÓW SIĘ
Z DORADCĄ