Asecurama - Kim jesteśmy

Asecurama jest to marka powstała w celu zapewnienia wygodnej i efektywnej obsługi ubezpieczeniowej. Warto dodać, że jako jedyna porównywarka pozwala na zakup w pełni online wszystkich dostępnych na platformie ubezpieczeń.

Ofertę wyróżniają bardzo korzystne produkty ubezpieczeniowe oferujące optymalny stosunek ceny do jakości oraz dogodna forma zakupu ubezpieczenia. W zależności od preferencji, Klient może dokonać zakupu bezpośrednio w internecie, lub poprzez call center.

System umożliwia dostęp do specjalnie przygotowanej oferty ubezpieczeniowej w najwygodniejszy sposób, a prostota i intuicyjność formularzy sprawia, że zakup ubezpieczenia jest szybki i przyjemny.

Asecurama jest marką zarządzaną przez grupę Willis Towers Watson (więcej o firmie możesz przeczytać tu), największego pośrednika ubezpieczeniowego w Polsce – dawniej Gras Savoye.

Willis Towers Watson w Polsce, w celu zagwarantowania Klientom pełnej obsługi ubezpieczeniowej, działa w ramach dwóch spółek: Willis Towers Watson Polska – broker ubezpieczeniowy, WTW Services (dawniej Pol-Assistance) – spółka obsługowa. Grupa posiada najwyższy na rynku limit odpowiedzialności w zakresie OC zawodowej, chroniący swoich klientów do kwoty 72 500 000 EUR.

Willis Towers Watson na świecie to przede wszystkim firma specjalizująca się w doradztwie, pośrednictwie oraz rozwiązaniach, pomagająca klientom na całym świecie w przekształcaniu ryzyka w ścieżkę rozwoju. Korzenie Willis Towers Watson sięgają 1828 r.; firma ma 40 tys. pracowników w ponad 140 krajach.

Kluczowym elementem Willis Towers Watson jest zarządzanie ryzykiem oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Dzięki połączonej strukturze i zintegrowanym zespołom dostarcza nowych, kompleksowych narzędzi do prowadzenia analiz rynkowych oaz oferuje pełen zakres usług i produktów związanych z bezpieczeństwem funkcjonowania podmiotów publicznych i prywatnych.

Zdobywane przez dziesiątki lat doświadczenie jest gwarantem najwyższych standardów obsługi, które owocują stale poszerzającym się gronem zadowolonych Klientów.

Willis Towers Watson współpracuje ze wszystkimi ubezpieczycielami krajowymi oraz zagranicznymi gwarantującymi wysoką jakość oraz bezpieczeństwo finansowe. Partnerstwa biznesowe umożliwiają dostarczanie lekarzom unikalnych i niedostępnych dotychczas na rynku krajowym produktów ubezpieczeniowych.