Asecurama - Dlaczego my?

Fachowe doradztwo.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, wynegocjowaliśmy najlepsze ubezpieczenia z wielu polskich i zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku umożliwiły nam zebranie w jednym miejscu najkorzystniejszych ubezpieczeń optymalizujących relację ceny do jakości.

Ubezpieczenia po ludzku.
Nasz model sprzedaży ubezpieczeń został stworzony w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić przejście przez meandry ubezpieczeniowych warunków i klauzul. Na każdym etapie zakupu ubezpieczenia nasz doradca odpowie na Twoje pytania i pomoże w podjęciu decyzji o wyborze ubezpieczenia.

Szybko i sprawnie.
Ponieważ szanujemy Twój czas, nasz system sprzedaży ubezpieczeń został stworzony w taki sposób, aby maksymalnie skrócić i ułatwić Ci zakup ubezpieczenia. To Ty decydujesz, jaką formę zakupu wybierasz - on-line przez portal www.asecurama.pl, telefonicznie w naszym Call Center, czy też umawiając się przez telefon bądź za pośrednictwem strony internetowej na spotkanie z naszym doradcą.

Bezpieczeństwo i zaufanie.
Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym od ponad 100 lat, a w Polsce od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie zapewnia Ci dobór ubezpieczeń w towarzystwach gwarantujących największe bezpieczeństwo finansowe. Uważamy, że nasza praca przynosi najlepsze rezultaty, kiedy ma charakter długofalowy i zbudowana jest na najsolidniejszym filarze jakim jest zaufanie.

Twoja ochrona w życiu prywatnym. Z myślą o zapewnieniu Ci możliwie największego komfortu w zakresie ubezpieczeń, wybraliśmy i przygotowaliśmy dla Ciebie inne ubezpieczenia, takie jak: